Whirlpool sauna non stop.jpg
Whirlpool  sauna non stop  Zažijte nevšední chvíle relaxace v naprostém soukromí na Smíchově 5P nonstop za velmi příznivé ceny. Své soukromí najdete. Součástí všech pokojů je nové a čisté sociální zařízení s WC a sprchovým koutem Všechny pokoje jsou vybaveny TV. Whirlpool  sauna non stop  Zažijte nevšední chvíle relaxace v naprostém soukromí na Smíchově 5P  Nemusíte se prokazovat doklady, stačí si rezervovat pokoj Díky našim zkušenostem a vybavení Whirlpool  sauna non stop  Zažijte nevšední chvíle relaxace v naprostém soukromí na Smíchově 5P dokážeme uspokojit i tu nejnáročnější klientelu a poskytnout azyl. Zrekonstruovali jsme pro Vás pokoje aby vám bylo spolu dobře na našich pokojích Whirlpool  sauna non stop  Zažijte nevšední chvíle relaxace v naprostém soukromí na Smíchově 5P
TOPlist
Co je sauna

Sauna je forma koupele, která je již staletí velmi rozšířená především ve Finsku.

Sauna je v současném pojetí nejčastěji dřevěná kabina, nebo obklad vnitřních obezděných prostorů interiéru, avšak prapůvod sauny je venkovní dřevěná nebo kamenná stavba vytápěná saunovými kamny na dřevo.
Jaký má sauna původ

Původní sauna, tak jak je zdokumentováno, jsou jednoduché díry v zemi a základem byla hromada kamení ohřátá na koupání. Voda vylévaná na horké kamení vytvářela páru, löyly a člověk mohl podporovat proces pocení šlehnutím březovou větvičkou. Jiné národy měli různé typy potních koupelí, ale všeobecně to byli požitky pouze vyšší vrstvy společnosti.

Ve Finsku je sauna pro všechny, ne symbol stavu, jak to bylo v jiných krajinách.

Pravidelné saunování je pro Fina tak samozřejmé, jako dýchat vzduch bez kterého nepřežije.
Jaký má sauna význam

Sauna se stala významným prvkem odpočinku dnešního hektického stylu života.

Blahodárné účinky sauny jsou známy již stovky let a tak i dnes využíváme prastaré moudrosti k relaxaci a načerpání nových sil po náročném dnu.

Sauna přivádí fyzické i duševní síly do rovnováhy a působením energií, vůní dřeva a vonných esencí nás přitahuje zpět k přírodě.

Sauna vytváří pozitivní životní styl nejen k přírodě, odpočinku, ale i k aktivní činnosti.
Princip sauny

Principem sauny je prohřátí organismu s následným postupným ochlazením s několikerým opakováním.

Sauna nám umožňuje prožít neopakovatelný zážitek při teplotě od 40°C do 110°C.
hodinový hotel no limit.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one